HAKKIMIZDA

2 Şubat 2020 tarihinde, Türkiye’nin ilk online kermes pazar yeri olarak hayatına başlayan Kermesten.com, kermes ürünlerini bir pazar yerinde toplayarak, alıcılarla satıcıları buluşturan bir e-ticaret sitesidir. Kayel Group şirketi tarafından kurulan Kermesten, avantajlı fiyatlarla birbirinden harika ürünlere ev sahipliği yapan; bireysel satıcılar, KOBİ ve büyük işletmelerin mağaza açıp, işlerini büyüttüğü güvenli bir alışveriş platformudur. Türkiye’de ilk olmasının yanı sıra, yardım sistemiyle de farklılaşan Kermesten, yardım sistemiyle her ürün satışının %1 tutarını sosyal proje olarak ihtiyaç sahibi kurum ve kuruluşlara yaptığı desteğinin mutluluğu ile örnek olmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye ve bölgenin alanında lider e-ticaret platformu Kermesten, Türkiye’de dijital dönüşümün bu alanda öncülüğünü yapıyor, kermesi kaçırdım alamadım endişesini kaldırarak 7/24, 365 gün marka ve işletmeleri platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, girişimci kadınların ve üreticilerin el yapımı ürünlerini kermesten.com pazar yerinde satışa imkân sunarak perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

Aynı zamanda herkesi düşünen Kermesten, mobil uygulamalarıyla ve mobil cihazlara uyumlu alışveriş ekranlarıyla satışının %50’sini mobilden gerçekleştirmektedir.
Kurucusu Kayel Group vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende kermes ürünleri hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

 

Genel Merkezi: Ankara

Kuruluş Tarihi: 02.02.2020

Ülke: Türkiye

Üst kuruluş: Kayel Group

Yazılım & tasarım: Kayel Yazılım